Rozwój Mój profil Co chcesz zrobić?
 
0
Rozwój 115
Co zyskuje ?
Funkcjonalność
Funkcjonalność
Co zyskuje ?
Patronat
  Rejestracja Logowanie
Rozwój osobisty w praktyce
Kliknij, aby pokazać całą grafikę
Kliknij, aby schować całą grafikę

Każdego dnia stawiane są przed nami zupełnie nowe wyzwania, z którymi, chcąc – nie chcąc, musimy sobie radzić. Jak robić to skutecznie, nie tracąc przy tym sił, motywacji i odnosząc kolejne sukcesy? Koniecznie musimy zapoznać się z zasadami, jakie proponuje nam rozwój osobisty i proces samodoskonalenia się.

Nie da się ukryć, że popularność wszelkiego rodzaju książek ze słowem „sukces” w tytule, miała ogromny wpływ na całkiem sporą część populacji naszego kraju i nie tylko. Z drugiej strony, mało kto wyciągnął z tego cokolwiek na dłuższą metę, bo rozwój osobisty nie jest wcale prosty i wymaga samodyscypliny.

Prawdę powiedziawszy, jedyną rzeczą, której możemy się w ten sposób nauczyć, jest samodzielne stawianie sobie celów. Niemniej, jest to niezwykle istotna rzecz, bo wystarczy tylko tyle, aby faktycznie odnosić sukcesy i pokonywać swoje słabości. Nie jest to, rzecz jasna, proste, ale z całą pewnością opłaca się poświęcić kilka wieczorów na zapoznanie się z popularnymi książkami, które mogą zmienić nasze życie.

Aby zobaczyć cały artykuł wystarczy się zalogować!
Zaloguj Zarejestruj